^Powrót na górę
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

STYMULACJA CYRKULACJI ENERGII I KRWI ("STOŁEK")

 

Współcześnie człowiek żyje  w świecie wielu zagrożeń. W pracy jest przeciążony fizycznie i umysłowo, więc łatwo ulega niedyspozycji,  a przy braku sił fizycznych rozwijają się choroby aparatu oporowo-ruchowego i inne.

Częstą przyczyną powstawania chorób jest złe krążenie krwi, które jest z kolei wynikiem złej przemiany materii, szczególnie przy silnym zanieczyszczeniu naczyń krwionośnych cholesterolem. Może to prowadzić do starzenia mięśni i organów, ataków serca, wylewów krwi,  niedokrwistości, nadmiernego zanieczyszczenia organizmu, zapalenia stawów.

Mając na uwadze choroby współczesnej cywilizacji, którym trudno się przeciwstawić, grupa lekarzy i naukowców, powołanych w celu rozwoju i doskonalenia Tiens, opracowała urządzenie, które może być stosowane przez każdego człowieka. Stymulator powstał z wykorzystaniem współczesnych  zaawansowanych technologii, dogłębnej wiedzy na temat funkcjonalnych czynności organizmu, osiągnięć techniki magnetycznej, znajomości biologicznej mapy ludzkiego organizmu.

Dzięki spiralnej wibracji o wysokiej częstotliwości, urządzenie ma działanie masujące na prądy bioelektryczne i strefy refleksyjne, stymulując cyrkulację energii i krwi. Wzbogacając organizm w tlen, sprzyja nasileniu właściwości obronnych komórek, poprawia krążenie krwi i przemianę materii, a więc wzmocnieniu systemu immunologicznego

„Stołek” jest świetnym urządzeniem dla osób, które budzą się zmęczone. Parę minut masażu na nim powoduje  przepływ energii i witalności starczający praktycznie na cały dzień. Wspomaga stawy i posiada właściwości likwidujące ból (parominutowy zabieg może zmniejszyć, a nawet zlikwidować dolegliwości nawet na parę dni). Usprawnia mikrocyrkulację krwi również w mózgu, co daje efekty przy różnych schorzeniach na tym tle. Dlatego jest szczególnie zalecany dla osób, które nie uprawiają aktywnego sportu. Rezultat jednego seansu oddziaływania na organizm jest porównywalny z biegiem na 5 km.

Urządzenie wykorzystuje kanały energetyczne, których zakończeniami są punkty refleksyjne na stopach z jednej strony i na konkretnych organach z drugiej. To masaż wibracyjno-mechaniczny wszystkich jednocześnie organów ciała, których punkty meridianowe znajdują się na stopach. Energia ruchem spiralnym „wspina się w górę” wokół ciała, eliminując  różnego rodzaju nieświadome napięcia i blokady energetyczne. W trakcie masażu należy być w miarę możliwości luźnym i swobodnym. Efektem końcowym  jest zamknięcie i wzmocnienie pola energetycznego otaczającego ciało.

 Stosowanie urządzenia należy zacząć od 2 minut, maksymalny czas jednego zabiegu 15 minut. Urządzenie można stosować 1-2 razy dziennie, do osiągnięcia zauważalnego rezultatu. Przed zabiegiem zaleca się wypić szklankę ciepłej  wody lub herbaty ziołowej, gdyż w czasie stosowania urządzenia poprawia się przemiana materii.

Stosować nie wcześniej niż godzinę po posiłku.

Właściwości

 

-poprawia krążenie i mikrocyrkulację krwi,

-poprawia przemianę materii,

-wzmacnia odporność,

-normalizuje cyrkulację energii,

-sprzyja wydalaniu toksyn z organizmu.

Wskazania

 

-mało ruchliwy tryb życia,

-choroby kręgosłupa,

-syndrom chronicznego zmęczenia,

-naruszenie przemiany materii,

-naruszenie krążenia krwi i mikrocyrkulacji (w tym – niedowłady, paraliże, stwardnienie rozsiane),

-menopauza,

-zaparcia,

-hemoroidy (pozycja siedząca),

-otyłość,

-bezsenność,

-nadciśnienie,

-niedorozwój umysłowy dzieci,

-bóle krzyża i pleców,

-rozstroje płciowe i choroby prostaty (pozycja siedząca),

-rozgrzewa mięśnie przed wysiłkiem fizycznym (wskazane dla osób czynnie uprawiających sport)

-„zimne dłonie i stopy”,

-bóle kolan

Przeciwwskazania

 

- krwotoki wszelkiego rodzaju,

-kobiety w okresie ciąży i menstruacji,

-aktywna gruźlica płuc,

-niestabilny stan po zawale serca, zapaleniu mięśnia sercowego i udarze,

-wrodzone wady serca,

-ciężkie przypadki choroby serca, wątroby,

-rozrusznik serca,

-odwarstwienie siatkówki oka,

-nowotwory łagodne i złośliwe,

-ostre stadium procesów zapalnych

-infekcje (grypa i inne).

Copyright © 2014.GABINET TERAPII NATURALNYCH
I DIAGNOSTYKI ORGANIZMU Pabianice.