^Powrót na górę
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DuoLife

 

 

 

Markę DuoLife tworzy doświadczony zespół praktyków i profesjonalistów. Produkty tworzone są z wyjątkową starannością przez polskich ekspertów i polskich producentów z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości.

Troska o najwyższą jakość produktów zaowocowała stworzeniem wyjątkowych formuł medycznych, które swą skuteczność zawdzięczają niepowtarzalnemu połączeniu naturalnych składników charakteryzujących się najlepszym wpływem na ludzki organizm. Starania te zostały docenione przez osoby, dla których zdrowie i optymalna kondycja organizmu są najważniejsze-zawodowych sportowców.

DuoLife to zdobywca wielu nagród, m.in. Jakość Roku 2013, Bestseller Roku 2013, Luksusowa Marka Roku 2013, nagroda w kategorii Odkrycie Imperium Kobiet, Złoty Ambasador Sportu, Sukces Roku 2015, Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie roku 2015.

 

Wyróżnienie produktów DuoLife Certyfikatem Nagrody Zaufania Złoty OTIS to dowód na popularność, jaką ciesz się marka nie tylko w branży wellness, ale również uznanie ze strony najbardziej wymagających przedstawicieli branży medycznej i farmaceutycznej.

 

Więcej informacji o produktach DuoLife pod adresem:

http://www.navigator.duolife.eu/

Produkty DuoLife można zamawiać w cenach detalicznych korzystając z linku:

https://natu.myduolife.com/shop.html

  • oraz w cenach klubowych rejestrując się do Klubu DuoLife:

https://natu.myduolife.com/register.html

Copyright © 2014.GABINET TERAPII NATURALNYCH
I DIAGNOSTYKI ORGANIZMU Pabianice.