^Powrót na górę
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DXN MORINZHI

  

DXN Morinzhi to sok z owoców Morinda citrifolia czyli noni z dodatkiem hibiskusa.

DXN Morinzhi  wykazuje wiele właściwości zdrowotnych:

Poprawa kondycji skóry: Morinzhi obfituje w witaminy A i E, które są kluczowe dla zdrowia skóry. Witamina A pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry poprzez stymulowanie produkcji komórek skóry i spowolnienie ich starzenia. Z kolei witamina E, będąca silnym przeciwutleniaczem, chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Regularne stosowanie Morinzhi może pomóc w zachowaniu młodego wyglądu skóry, zwiększeniu jej elastyczności i redukcji drobnych zmarszczek.

Usprawnienie pracy układu pokarmowego: Morinzhi jest bogatym źródłem błonnika, który odgrywa istotną rolę w zdrowiu układu pokarmowego. Błonnik wspomaga regularność ruchów jelit, przyczyniając się do zapobiegania zaparciom. Ponadto, Morinzhi zawiera związki, które działają ochronnie na błonę śluzową jelit, zmniejszając ryzyko stanów zapalnych i wspierając prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Wspieranie układu kostnego: Morinzhi jest cennym źródłem wapnia i manganu – składników mineralnych ważnych dla zdrowia kości. Wapń jest niezbędny do utrzymania siły i gęstości kości, podczas gdy mangan wspiera ich strukturę i pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu kości. Regularne spożywanie Morinzhi może przyczynić się do zapobiegania chorobom kości, takim jak osteoporoza, szczególnie u osób starszych.

Zwalczanie uczucia ciągłego zmęczenia: Żelazo, obecne w Morinzhi, odgrywa kluczową rolę w zwalczaniu zmęczenia i zwiększaniu poziomu energii. Jest niezbędne do produkcji hemoglobiny, która transportuje tlen do komórek ciała. Niedobory żelaza mogą prowadzić do anemii i uczucia chronicznego zmęczenia. 

Morinzhi stymuluje produkcję serotoniny i melatoniny przez szyszynkę. Szyszynka kontroluje 5 gruczołów dokrewnych:

Tarczycę, która odpowiada za wytwarzanie tyroksyny,

Grasicę, która kontroluje układ odpornościowy, chroni przed infekcjami i nowotworami,

Trzustkę, która odpowiada za poziom cukru we krwi, wydzielanie insuliny, glukagonu a także enzymów trawiennych.

Nadnercza to niezwykle istotne gruczoły dokrewne, bez których człowiek nie może przeżyć. Ich główną rolą jest wytwarzanie tzw. Hormonów stresu: kortyzolu, aldosteronu, katecholaminy oraz androgenów.

Gonady to gruczoły płciowe, produkują komórki rozrodcze.

W starożytności szyszynka była nazywana szóstym gruczołem ciała. Szyszynka ma wpływ na wszystkie inne gruczoły i ich funkcje w ciele. Szyszynka produkuje melatoninę. Z tyłu oka znajduje się obszar zwany plamką, który jest pigmentowany melaniną. To obszar, w który pada światło, gdy otwierasz oczy. Wiele osób ma trudności ze wzrokiem (np. ślepotę, krótkowzroczność i dalekowzroczność oraz astygmatyzm), ponieważ jedną z przyczyn jest degeneracja pigmentu w plamce żółtej. Badania wykazały, że sok z owoców Morinda Citrifolia powoduje, że plamka żółta wytwarza więcej pigmentu, a komórki zaczynają wracać do normy, a tym samym cofają się zaburzenia widzenia.

Zaburzenia szyszynki prowadzą do wielu chorób, jak stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona czy Alzheimer. Prawidłowo działająca szyszynka zapewnia regenerację komórek i odwrócenie niektórych problemów neurologicznych. DXN Morinzhi stymuluje produkcję substancji chemicznych niezbędnych dla tych obszarów mózgu.

DXN Morinzhi wpływa również na trzustkę: poziom cukru we krwi i ciśnienie krwi zaczynają się normalizować. Szyszynka wpływa także na gonady. Regularne stosowanie DXN Morinzhi pomaga w problemach z macicą, skurczami, mięśniakami macicy, menstruacją.

 

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie:

Identification of Anti-Inflammatory Compounds from Hawaiian Noni ( Morinda citrifolia L.) Fruit Juice

Lee, Dahae ; Yu, Jae Sik ; Huang, Peng ; Qader, Mallique ; Manavalan, Arulmani ; Wu, Xiaohua ; Kim, Jin-Chul ; Pang, Changhyun ; Cao, Shugeng ; Kang, Ki Sung ; Kim, Ki Hyun

Molecules (Basel, Switzerland), 2020, Vol.25 (21), p.4968

 

Anticancer Activity of Morinda citrifolia (Noni) Fruit: A Review

Brown, Amy C.

Phytotherapy research, 2012, Vol.26 (10), p.1427-1440

 

The noni fruit ( Morinda citrifolia L.): A review of agricultural research, nutritional and therapeutic properties

Chan-Blanco, Yanine ; Vaillant, Fabrice ; Mercedes Perez, Ana ; Reynes, Max ; Brillouet, Jean-Marc ; Brat, Pierre

 

Journal of food composition and analysis, 2006, Vol.19 (6), p.645-654

 

DXN MORINZHI (NONI) 700 ml

Cena detaliczna 219,00

Cena klubowa 171,00

 

DXN MORINZHI (NONI) 285 ml

Cena detaliczna 100,00

Cena klubowa 78,00

 

DXN MENGKUDU (NONI) Capsules 30

Cena detaliczna 55,00

 

Cena klubowa 43,00

 

DXN MENGKUDU (NONI) Capsules 90

Cena detaliczna 151,00

 

 

Cena klubowa 118,00

 

Kup w cenie detalicznej - https://www.dxn2u.eu/pws/820296953 (zakładka PRODUKTY) lub zarejestruj się w klubie DXN i kupuj w cenach klubowych -https://eworld.dxn2u.com/s/accreg/pl/820296953 

 

STOSOWANIE

Pić 2 razy dziennie 30ml na szklankę wody.

UWAGA

Osoby mające problemy zdrowotne powinny zawsze znajdować się pod opieką lekarza i stosować się do jego zaleceń.

 

Producent: DXN Pharmaceutical Sdn.Bhd. Malezja

Wszystkie suplementy DXN produkowane są w zakładzie przestrzegającym Dobrej Praktyki Produkcji z certyfikatem GMP.

UWAGA!

Suplementy to środki spożywcze, stanowiące uzupełnienie diety, stosowane w celu poprawy samopoczucia i profilaktyki zdrowia. Suplementy diety nie wykazują właściwości leczniczych, wspierają funkcjonowanie organizmuTreści publikowane na tej stronie mają wyłącznie cel informacyjny i nie służą leczeniu ani diagnozowaniu

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014.GABINET TERAPII NATURALNYCH
I DIAGNOSTYKI ORGANIZMU Pabianice.