^Powrót na górę
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DXN VINAIGRETTE

DXN VINAIGRETTE

 

DXN Vinaigrette to ocet ze starannie wyselekcjonowanych odmian czerwonego ryżu, poddanego 7-letniemu procesowi fermentacji, którego skutkiem jest intensywny ciemno bursztynowy kolor. Dodatek Ganoderma Lucidum wspomaga zapobieganie degeneracji tkanek i komórek ciała.

Terapeutyczne właściwości czerwonego fermentowanego ryżu wykorzystywane są w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej do wspomagania trawienia i odżywienia krwi. Monakolina to fitostatyna powstająca w procesie fermentacji czerwonego ryżu. Utrzymuje ona prawidłowy poziom lipidów (LDL, HDL, trójglicerydów), prawidłowy poziom Ph ciała, wywiera dobroczynny wpływ na układ krążenia, obniża krzepliwość krwi, zapobiega powstawaniu zatorów żylnych oraz redukuje blaszki miażdżycowe i stany zapalne.  

DXN Vinaigrette pomaga równoważyć procesy fizjologiczne, wspomagać homeostazę organizmu i zapewniać energię na cały dzień. Nie zawiera chemicznie syntetyzowanego kwasu octowego, zawiera kwas organiczny, który nie podrażnia błony śluzowej dlatego może być stosowany przez osoby z problemami gastrycznymi - najlepiej po posiłku.

Poleca się stosować DXN Vinaigrette w kuchni jako dodatek do potraw - sałatek, surówek, kiszonek, zup na mięsnych wywarach. Woda z dodatkiem Morinzhi, Roselle i kilku kropli Vinegrette to doskonały napój alkalizujący wspomagający trawienie.

Zalecane spożycie 2-4 razy dziennie (5ml DXN Vinaigrette +200ml wody) przed lub po posiłku.

Dzięki naturalnemu procesowi fermentacji, poszczególne partie mogą się delikatnie różnić kolorem i smakiem. Na dnie może wytrącać się osad, który jest skutkiem naturalnego procesu fermentacji grzybów pleśniowych i ma korzystne działanie zdrowotne.

DXN Vinaigrette (700 ml)

Cena detaliczna 251,00

Cena klubowa 196,00

Kup w cenie detalicznej - https://www.dxn2u.eu/pws/820296953 (zakładka PRODUKTY) lub zarejestruj się w klubie DXN i kupuj w cenach klubowych -https://eworld.dxn2u.com/s/accreg/pl/820296953 

UWAGA

Osoby mające problemy zdrowotne powinny zawsze znajdować się pod opieką lekarza i stosować się do jego zaleceń.

Producent: DXN Pharmaceutical Sdn.Bhd. Malezja

Wszystkie suplementy DXN produkowane są w zakładzie przestrzegającym Dobrej Praktyki Produkcji z certyfikatem GMP.

UWAGA!

Suplementy to środki spożywcze, stanowiące uzupełnienie diety, stosowane w celu poprawy samopoczucia i profilaktyki zdrowia. Suplementy diety nie wykazują właściwości leczniczych, wspierają funkcjonowanie organizmuTreści publikowane na tej stronie mają wyłącznie cel informacyjny i nie służą leczeniu ani diagnozowaniu

Copyright © 2014.GABINET TERAPII NATURALNYCH
I DIAGNOSTYKI ORGANIZMU Pabianice.