^Powrót na górę
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SUPERTRONIC

Metoda akupunkturowej diagnostyki i terapii (EAV), która stanowi podstawę działania urządzenia SUPERTRONIC, została wprowadzona do medycyny w 1953 roku przez doktora medycyny Reinharda Volla. 

„Za szczególne zasługi wobec cierpiącej ludzkości oraz opracowanie metody diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej” w 1966 roku Voll został uhonorowany złotym medalem przez Papieża Pawła VI a w 1974 r. nagrodą RFN-medalem Gufalanda.

Metoda elektroakupunktury dr Volla (EAV) jest obecnie stosowana w 34 krajach. Międzynarodowe Towarzystwo Elektroakupunktury metodą Volla zrzesza obecnie  ponad 30 000 lekarzy różnych specjalizacji, którzy wykorzystując tę metodę stale rozwijają ją i udoskonalają. Po długim okresie sceptycyzmu i przeprowadzeniu wielu badań klinicznych, zyskała ona prawo stosowania w praktyce również na terenie ZSRR.

Unikalność i skuteczność metody polega na połączeniu praktycznej wiedzy wschodu i zachodniej szkoły medycyny. Zainteresowanie lekarzy metodą  Volla nie jest przypadkowe. Pozwala ono na diagnozowanie przedkliniczne czyli wykrycie choroby zanim wywoła ona objawy kliniczne i zaplanowanie niezbędnej terapii.

Supertronic jest urządzeniem służącym do pomiaru przepływu prądu stałego przez skórę człowieka w punktach akupunkturowych. Metoda ta umożliwia sprawdzenie trafności doboru preparatu, suplementów żywienia czy artykułów spożywczych. Supertronic przeznaczony jest jedynie dla produktów firmy Energy. Dzięki pomiarom odpowiednich punktów na dłoniach i stopach uzyskamy cenne informacje o stanie energii w meridianach. Informacje te umożliwiają określenie, gdzie znajdują się problemy zdrowotne lub w którym miejscu mogłyby się one pojawić później.


Jest to metoda nieinwazyjna. Diagnozowanie odbywa się bez naruszania powłoki skórnej pacjenta.

Metoda Volla jest przeznaczona dla ludzi szczególnie troszczących się o swoje zdrowie. Pozwala oszczędzić czas i pieniądze. 

 

Copyright © 2014.GABINET TERAPII NATURALNYCH
I DIAGNOSTYKI ORGANIZMU Pabianice.